FOTOĞRAF GALERİSİ

SON GÜNCELLEME : 11.06.2017

Uludağ Üniversitesi'nden Prof. Dr. Mustafa Tayar hocamızın çiftliğimizi ziyareti.

Çiftliğimizde Uludağ Üniversitesi'nden Prof. Dr. Mustafa Tayar hocamızı "Ne yediğinizin farkında mısınız" başlıklı semineri ile ağırladık. Çalışanlarımız, Manisa Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinatörlüğü personeli ve bölge halkının katılımı ile gerçekleşen seminerimiz son derece faydalı ve eğlenceli idi. Birlikte işbirliği protokolü hazırlığında olduğumuz hocamıza ve beraberindeki heyete teşekkür ediyor ağzınıza emeğinize sağlık diyoruz. Karaoklar'da eğitimlere ara vermeden devam edeceğiz. Bir sonraki etkinliğimizde görüşmek dileğimizle. 

Av Partisi

Yılda bir kez düzenlenen "Av Partisi" ekibini bu yıl Karaoklar Ekolojik Hayat çiftliğinde ağırlıyoruz. Öncelikle hemen belirtelim av partisi dediğimizde aklınıza avcılık gelmesin zira avcılıkla ilgisi yok. ☺ Yapılan etkinlik biraz eğitim, biraz eğlence, biraz yeni proje, fikir ve düşüncelerin paylaşıldığı en çokta dostlukluğun konuşulduğu ve buluştuğu yer. 

Ziyaret

Çiftliğimizde Kırsal Kalkınma Dernek Başkanı ve AB proje uzmanı Nedim Zurnacı Bey ile Eğitim ve AB Uzmanı Uz. İncinur Mumcuoğlu'nu, Mahmutlar Köyü i. Ö. O öğretmenlerinden Ali Yancar dostumuzla birlikte ağırladık. Çiftlik projemizin anlatıldığı ve destekleme alanlarının konuşulduğu bu verimli gün yapılacak işbirliği ve sürecin devamında atılacak adımların konuşulması ile sonlandı. Katılım sağlayan ve emeği geçen dostlarımıza teşekkür ederiz. 

Genç Aredliler Badem Fidanlığı Devir Teslim Töreni ve Bahar Şenliği.

Genç Aredliler’in sosyal sorumluluk bilinci ile sürdürdüğü projelerden biri olan ve Karaoklar Ekolojik Hayat Çiftliği’nde ekimi Kasım 2016’da tamamlanan “Genç Aredliler Badem Fidanlığı Devir Teslim Töreni ve Bahar Şenliği” 01 Nisan 2017'de icra edilmiştir.